Klizište iznad porodičnih kuća u Bistrici aktivno je više od godinu dana, a rješenja i dalje nema.
Naredna trka Moto GP šampionata vozi se za Veliku nagradu Njemačke na „Sahsenringu“ od 10. do 12. juka.