28. Juna 2026.

Srpska bogatija za 13 beba, više od polovine rođeno u ovom gradu

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 13 beba, i to osam djevojčica i pet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Sedam beba rođeno je u Gradišci, dvije u Banjaluci, a po jedna beba u Prijedoru, Istočnom Sarajevu, Doboju i Trebinju.

U Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci djevojčica i dječak, u Prijedoru i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Doboju i Trebinju po jedan dječak.

Poroda nije bilo u Zvorniku, Foči, Bijeljini i Nevesinju. 

Foto: Agencije

Izvor: Glas Srpske

Podijeli vijest na: