14. Decembra 2021.

Živa je i vjerujemo da će se trijumfalno vratiti: Kim Katral ponovo u seriji “Seks i grad”

Big Portal

Nakon nastavka serije “Seks i grad” Tviter se usijao od komentara na račun celokupne priče.

Po svemu sudeći, komentari koji prednjače su oni koji su nezadovoljni neveštim objašnjenjem odsustva Kim Katral.

Glumica je po svemu sudeći odlučila da te komentare i podrži lajkom, što se protumačilo kao njena suptilna rekacija.

Tviteraši su po svemu sudeći i objavili da ih je glumica podržala u komentarima, što naslućuje da i ona slično razmišlja.

Samantin odlazak je objašnjen u prvih nekoliko minuta prvenca “And Just Like That's”.

U sceni, Keri Bredšo (Sara Džesika Parker), Šarlot Jork-Goldenblat (Kristin Dejvis) i Miranda Hobs (Sintija Nikson) ponovo se okupljaju za ručkom prvi put od pandemije.

Glumice nailaze na još jednu poznanicu Bitsi Von Mufling (Julie Halston) koja pita: “A gde je četvrti musketar? Gde je Samanta?”

“Hm, ona više nije sa nama”, odgovara Šarlot. Kada se čini da Bitsi pretpostavlja da je Samanta umrla, Miranda brzo pojašnjava da se Samanta preselila u London zbog svog posla u odnosima s javnošću.

U kasnijoj sceni, Samantin odlazak je detaljnije obrađen dok su Keri i Miranda šetale Njujorkom. Miranda je primetila da se oseća kao da je Samanta umrla pošto one više nikada ne pričaju o njoj.

Keri je tada otkrila da su se njih dve posvađale, nakon što je Keri otpustila Samantu kao svog publicistu.

U tom trenutku, Samanta je prestala da odgovara na Kerine pozive i takođe je prekinula kontakt sa Šarlot i Mirandom.

“Mislila sam da sam za nju više od bankomata”, rekla je Keri, kasnije dodajući: “Uvek sam mislila da ćemo nas četiri biti prijateljice zauvek.”

https://twitter.com/alexjae1/status/1469925347135160327

Insajder je otkrio da će Keri na kraju sezone napraviti veliki gest da vrati Samantu.

“Keri je ona kojoj je teško bez Samante, a do kraja “And Just Like That” videćete Keri kako pruža maslinovu grančicu i pokušava da obnovi prijateljstvo”, rekli su.

Izvori kažu: “Imamo velike nade da će se u vreme kada počnemo sa snimanjem druge sezone Kim pridružiti seriji i da će Samanta Džons moći da se trijumfalno vrati.”

“Želimo Kim nazad. Nedostajala je na snimanju. Svi razumemo zašto se oseća onako kako se oseća. Mi shvatamo. Samo želimo da se vrati za naredne sezone.”

Izvor je rekao da je ponovno pokretanje bilo “poseban projekat za snimanje” i predviđa da “može da traje mnogo godina i voleli bismo da Kim bude deo toga”.

“Samanta Džons je jedan od najomiljenijih likova na televiziji svih vremena, a Kim je fenomenalna glumica koja je savršeno oživljava. Mora da se vrati kući, ako ne zbog nas, nego zbog obožavatelja koji je obožavaju.”

Insajderi su rekli da su pisci ostavili otvorenu radnju za povratak Katralove.

“Na kraju ćemo objaviti da će serija imati drugu sezonu. Nije jednokratna, ovo će biti serija”, rekli su.

“Proći će dosta vremena između prve i druge serije, jer Sara Džesika Parker ima gust raspored i imamo puno posla da vratimo Kim Katral”, prenosi Daily Mail.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare