29. Septembra 2020.

Više nema dileme: Zvezda definitivno ide u Jerevan

Big Portal

Iako se u prethodna dva dana spekulisalo o promeni domaćinstva, odlaganju utakmice, pa i o potpunom otkazivanju zbog proglašenog ratnog stanja u Jermeniji, UEFA je odlučila da se sve održi po prvobitnom planu.

Kao što je Sport Klub najavio u ponedeljak, glavni grad Jerevan i stadion Fudbalske akademije Jermenije ugostiće srpskog šampiona u četvrtak (16 časova) u odlučujućem meču za plasman u grupnu fazu LE.

To je potvrdio i golman Ararata Stefan Čupić u razgovoru za naš portal.

Ja sam juče imao informaciju da će se igrati kod nas. To se znalo. Razmatrano je sigurno šta i kako, ali nije se postavljalo pitanje da li će se igrati u Jerevanu. Ne granatira se Jerevan. To što se dešava je na teritoriji Azerbejdžana, Azeri ne smeju da pipnu teritoriju Jermenije. Ovde lete avioni, sve funkcioniše, samo je manje ljudi. UEFA je donela odluku da se igra u Jerevanu“, rekao je Čupić.

Iz UEFA se za sada nisu oglasili i zvanično saopštili odluku, ali bi to trebalo da se dogodi u toku utorka.

Sport klub

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare