2. Aprila 2022.

Vil Smit napustio Akademiju: “Šokantno, bolno, neoprostivo”

Big Portal

“Moj postupak na 94. dodeli nagrade je bio šokantan, bolan i neoprostiv. Mnogo je onih koje sam povredio, a među kojima su Kris, njegova porodica, mnogi dragi prijatelji i one koje volim, oni koji su bili u publici, kao i publika širom sveta”, poručio je Smit.

Prema njegovim rečima, izneverio je poverenje Akademije te je uskratio priliku za slavlje onima koji su takođe bili nominovani za nagradu.

Akademija je prihvatila njegovu odluku i nastaviće s disciplinskim postupkom protiv njega. Incident se desio nakon što se Rok našalio na račun Smitove supruge Džejde Pinket Smit.

Nije mu bilo prihvatljivo da Rok šaljivo govori o tome što njegova supruga nema kosu, a što je posledica alopecije. Nakon incidenta je dobio Oskara za najboljeg glumca za ulogu u filmu “Kralj Ričard (King Richard)”. U ovom filmu je glumio oca teniserki Venus i Serene Vilijams.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare