Filadelfija – Klivlend 141:94
Hjuston – Finiks 115:109
Juta – Memfis 126:112

Bio je to drugi uzastopni trijumf Rokitsa koji su posle pobede nad šampionom Torontom uspeli da pobede iz ekipu iz Arizone. Bio im je to 15. trijumf u sezoni i sada su četvrti na tabeli Zapada.

Bio je to meč u kojem je Hjuston igrao po sistemu toplo-hladno, prvu četvrtinu bili su u zaostatku za osam poena (23:31), da bi na odmor otišli sa prednošću od 60:52.

Sredinom treće četvrtine Finiks je prišao na samo koš zaostatka (67:65), da bi u poslednjoj četvrtini Hjuston izgubio prednost i Sansi izjednačili (89:89).

Ipak, finiš meča pripao je Rokitsima koji su otišli na plus osam (109:97) i to je bio kraj nadanja gostiju da mogu da ostvare preokret i pobedu.

Rasel Vestbruk je imao tripl-dabl učinak od 24 poena, 14 skokova i 11 asistencija, dok je Džejms Harden bio najefikasniji sa 34 poena, šest skokova i četiri asistencije.

Odličan je bio i Ben Meklimor sa 27 poena za 30 minuta na paretu.

Kod Finiksa, Devin Buker je bio najbolji sa 35 poena uz 4 skoka i 5 asistencija, Keli Ubre je postigao 19, Dario Šarić 13 uz 12 skokova i 5 asistencija, a Riki Rubio 10 poena, 6 uhvaćenih lopti i 13 asistencija.

Indijana je kao gost u Medison Skver Gardenu bila bolja od Njujork Niksa, 104:103. Bio je to deveti uzastopni poraz Niksa, koji su čvrsto zakucani na dno tabele na Istoku sa svega četiri pobede.

Ekipa iz Indijanapolisa je u većem delu susreta imala prednost, maksimalno 11 poena koliko su imali početkom poslednje četvrtine (92:81).

U timu Indijane najefikasniji je bio Ti Džej Voren sa 25 poena. Domantas Sabonis je imao 19 poena i 15 skokova, uz po 2 asistencije i blokade, dok je Dag Mekdermont imao 16 poena.

Kod Niksa najbolji je bio Markus Moris sa 25 poena, dok je Džujilus Rendl imao dabl-dabl od 16 poena i 12 skokova.

Konačno, Filadelfija je bila fantastična u meču sa Klivlendom, domaćin je slavio pobedu od 141:94.

Siksersi su već u prvoj četvrtini stvorili veliku razliku, da bi na poluvremenu imali čak 41 poen prednosti (77:36).

Najveća prednost bila je 53 poena u finišu meča, a Ben Simons je postigao rekord karijere sa 34 poena uz tri skoka i sedam asistencija.

Po 21 poen upisali su Majk Skot i Trej Burke, dok je Tobajas Heris stao na 15.

U ekipi Klivlenda Darijus Gerland je postigao 17 poena.