9. Septembra 2022.

Vest Hem preokrenuo protiv FCSB, AZ u finišu slomio Dnjepar

“Čekićari” su slavili rezultatom 3:1 (0:1) protiv nekadašnje Steaue, iako su Rumuni vodili od 34. minuta golom Kordee.

Premijerligaš je uspeo da preokrene u nastavku, a izjednačenje je stiglo tek u 69. minutu preko Bovena.

Potom je Emerson pogodio za 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Antonio u poslednjem minutu susreta.

AZ Alkmar je ostvario trijumf na gostovanju Dnjepru-1 i to minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Jedini gol na utakmici postigao je Dani de Vit u 63. minutu kada je materijalizovao bolju i ofanzivniju igru holandskog predstavnika.

Bazel je sa 3:1 savladao Pjunik, a u preostalih pet utakmica viđeno je pet remija.

Molde i Gent, Slovan i Žalgiris, Šamrok i Đurgarden, odnosno, Vaduc i Apolon su igrali utakmice bez golova, a 1:1 bilo je u duelu Sivasa i Slavije Prag.