29. Oktobra 2019.

Venecija za poluvrijeme savladala Ritas

Italijanska ekipa je slavila rezultatom 81:72 i ostvarila treću pobedu na pet odigranih mečeva.

Venecija je pitanje pobednika praktično rešila do poluvremena, pošto je posle 20 odigranih minuta imala 17 poena prednosti.

U nastavku je Ritas uspeo da smanji deficit i da odigra odličnu treću deonicu, ali je vođstvo Venecije bilo toliko da do kraja meča nije bilo šansi za preokret.

Najefikasniji u italijanskoj ekipi je bio Džeremi Čapel sa 21 poenom, dok su Mičel Vat i Džulijan Stoun dodali po 14.

Na drugoj strani je sjajnu partiju pružio Martinas Ehodas sa 26 poena, ali ga je pratio samo Terel Holovej sa 15.

U okviru ove grupe u sredu od 19.15 neporaženi košarkaši Partizana gostuju Limožu, koji posle četiri odigrana meča ima jednu pobedu i tri poraza.