15. Augusta 2021.

Vatromet u Njukaslu – Vest Hem dva puta gubio, pa ubjedljivo slavio

U prvom danu nedeljnog programa u eliti engleskog fudbala, Vest Hem je u Njukaslu slavio trijumf rezultatom 4:2 (1:2).

Gledali smo fantastičan meč na “Sent Džejms Parku” gde je domaćin rano poveo, golom Kaluma Vilsona u 5. minutu.

zjednačenje je stiglo u 18. minutu kada je Kresvel pogodio za 1:1, a VAR je procenio da Boven iz ofsajda nije dirao loptu pre nego što je ona prešla-gol-liniju.

Do poluvremena Marfi donosi novu prednost “svrakama” lepim golom glavom posle kornera sa leve strane.

Međutim, u nastavku se igra domaćih raspala, a “čekićari” su udarali kao maljem po protivniku.

Već u 53. minutu je Benrahma doneo novo izjednačenje, a u 63. je dosuđen penal koji je Antonio promašio, ali Souček vratio u mrežu za preokret.

Samo tri minuta kasnije je Antonio ispravio svoju grešku i stavio tačku na veliku pobedu Vest hema na startu nove sezone u Premijer ligi.