27. Aprila 2020.

“Sve što je rečeno o Gonsalu nije istina”

Big Portal

To je izjavio njegov otac Horhe, posle navoda u italijanskim medijima da 32-godišnji fudbaler strahuje za majku u vezi sa koronavirusom, da je anksiozan, odnosno, da bi mogao da ostane u Argentini i vrati se u bivši klub River Plejt.

“Sve što je rečeno o Gonsalu nije istina. Mogu vam reći jednu stvar: Gonsalo će ostati u Juventusu pošto ima ugovor na još godinu i po dana i to će poštovati. Ostaće do kraja ugovora”, rekao je Horhe Iguain, preneli su italijanski mediji.

“Za 18 meseci Gonsalo će odlučiti šta će uraditi, pošto će on biti gospodar svoje sudbine. To je stvarnost i ono što će se desiti u njegovoj karijeri, osim ako se dogode nepredvidjene stvari”, dodao je Iguainov otac.

On je naveo da njegov sin ne želi da napusti torinski klub.

“Mogu da garantujem da on nema želju da napusti Juve, gde ga navijači mnogo vole kao što i on voli crno-bele, njihov dres i navijače”, istakao je Horhe Iguain.

Podijeli vijest na: