26. Januara 2021.

Sudijska komedija i blijeda superligaška Srbija u remiju

Pred malobrojnim gledaocima u Santo Domingu viđen je slab fudbal, ali isto tako i suđenje, koja može da se opiše i kao komično u režiji arbitra iz Portorika Vilijamsa Andersona.

Utakmicu je obeležio njegov neshvatljiv potez malo posle 10. minuta kada je poništen čist gol Miljanu Vukadinoviću.

Krilni fudbaler Vojvodine je izbegao ofsajd, potom kroz noge provukao loptu čuvaru i pogodio drugi ugao gola domaćina, ali je Anderson procenio da je Nenad Lukić u toj situaciji smetao golmanu.

U trenutku kada je napadač TSC-a sa desne strane golmana Dijasa.

Ubrzo posle toga najbolji pojedinac meča Veljko Birmančević je pogodio stativu, a potom namestio nekoliko šansi saigračima koji nisu umeli da ih realizuju.

Tim Ilije Stolice posle solidnog prvog dela potpuno je podbacio u nastavku, bio bezidejan i odigrao mršavih 0:0 sa nedoraslim rivalom, čak i za “orlove” iz Superlige.

Sa druge strane, domaćin je propustio zicer preko Romera na startu meča i to je bilo praktično sve od njega.