Njegovi saigrači i brojni prijatelji danas su odigrali revijalnu utakmicu u Predragovo ime i obećali da će tako da bude i narednih godina.
Predrag Divljak nas je prerano napustio, ali u našim srcima živjeće zauvijek, poručili su bivši fudbaleri Borca, legende kluba i Peđini prijatelji.
Na godišnjicu smrti Divljaka, bivši asovi Borca odigrali su utakmicu na Borčevom pomoćnom terenu, podijeljeni u crveni i bijeli tim.
Na kraju je bilo 2:2, a prisutni gledaoci su zaista uživali gledajući meč iako je većina fudbalera daleko od idealne fizičke forme.
Fudbalski klub Borac je pružio podršku u organizaciji ove utakmice, a iz banjalučkog kluba poručuju da će ime Predraga Divljaka zauvijek biti upisano zlatnim slovima u istoriji Borca.
Prijatelji i bivši saigrači Predraga Divljaka žele da se jednom godišnje tradicionalno okupe u Peđino ime, ali i u ime svih legendi Borca koje su nas napustile.