Rusiji 3 boda, VAR odmogao Pohjanpalu - BIGportal.ba
Fudbal Sport

Rusiji 3 boda, VAR odmogao Pohjanpalu

Fudbalska reprezentacija Rusije upisala je prvu pobjedu na Evropskom prvenstvu. Rusi su nakon poraza u prvom kolu od Belgije (3:0) savladali reprezentaciju Finske 1:0.

Jedini strelac na Gasprom areni u Sankt Peterburgu bio je Aleksej Mirančuk u nadoknadi prvog poluvremena. Fudbaler Atalante je tako doneo prva tri boda Rusiji na ovom šampionatu.

Fudbalska reprezentacija Rusije

Otvoreno i agresivno su igrale obe ekipe od samog starta.

I u nastavku su obe ekipe imale po nekoliko šansi, ali je jedini šut u okvir gola iskoristio Aleksej Mirančuk. Sjajno se namestio Mirančuk posle savršenog dodavanja Artema Dzjube i doneo prednost svom timu, pred odlazak na pauzu. U drugom minutu nadoknade prvog poluvremena Mirančuk je postigao svoj šesti gol u nacionalnom dresu, na 35 mečeva.

Sportklub.

Danas objavljeno

Srpkinje bez rješenja za španske košarkašice

Zeljka

Prva medalja za San Marino, hrvatsko finale dublova, Benčićeva prva finalistkinja