2. Oktobra 2020.

Rijeka šokirala Kopenhagen!

Hrvatski predstavnik bio je veliki autsajder, ali je komičnim golom uspeo da prođe u grupnu fazu drugog po rangu fudbalskog takmičenja u Evropi.

Ankersen je u 22. minutu postigao autogol, a splet okolnosti koji je doveo do ovog pogotka je urnebesan što možete i videti.

21.00 Totenhem – M. Haifa

Rijeka je do kraja odolela napadima Danaca koji su prošle sezone igrali četvrtfinale Lige Evrope, a ove nisu uspeli da se plasiraju ni u grupnu fazu.

Fudbaleri Sarajeva poraženi su na svom stadionu od Seltika minimalnim rezultatom – 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Edoard u 70. minutu. Sarajevo je imalo svoje šanse, ali je mreža golmana Barkasa mirovala svih 90 minuta.

Ludogorec je opravdao ulogu favorita u Brestu pobedivši Dinamo sa 2:0.

Standard iz Liježa je posle preokreta pobedio Fehervar (3:1), a jedini gol za mađarski tim postigao je Nemanja Nikolić.

U grupnoj fazi gledaćemo i ekipu Karabaga koja je na gostovanju savladala Legiju sa 3:0, kao i Hapole iz Ber Ševe koji je iznenadio Plzenj (1:0).