28. Oktobra 2019.

Rezerve donijele pobjedu Sevilji, Valensija i dalje u problemima

Ekipa trenera Julena Lopetegija je sa 2:0 savladala Hetafe, golovima u drugom poluvremenu, za koje su bili zaduženi rezervisti.

Prvih 45 minuta su protekli sa mirnim mrežama, a prvi gol na meču viđen je tek u 69. minutu, kada je Ćićarito iskoristio asistenciju Oskara Toresa.

Konačan rezultat meča je postavio Lukas Okampos, posle dodavana Hesusa Navasa u 78. minutu.

Svih 90 minuta za poraženi tim je odigrao reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović, dok je njegov kolega iz Sevilje Nemanja Gudelj proveo meč na klupi za rezervne igrače.

Treći poraz iz deset utakmica u sezoni Valensiji je nanela ekipa Osasune, koja je na domaćem terenu slavila sa 3:1.

Gostujući tim je doživeo poraz iako je prvi postigao gol, preko Rodriga u 14. minutu, ali je on 15 minuta kasnije dobio crveni karton i ostavio svoj tim sa igračem manje.

Osasuna je brojčanu prednost počela da koristi od 34. minuta kada se u strelce upisao Ojer.

Potpuni preokret je zaokružen u drugom poluvremenu, najpre je u 48. minutu precizan bio Ruben Garsija, a u 80. je konačan rezultat postavio Pervis Estupinan.

Ceo meč za pobednički tim je odigrao Darko Brašanac.