26. Februara 2021.

Remi u Milanu: Zvezda nadigrala Milan ali ispala iz Lige Evrope

Srpski prvak je ostavio odličan utisak u dvomeču sa italijanskim velikanom, pogotovo u drugom duelu sa San Siru, ali na kraju nije imao ni sreće.

Roso-neri su brzo poveli, već u 9. minutu, nakon što je sudija Hesus Hil Manzano pokazao na belu tačku posle igranja rukom Marka Gobeljića. Španac je na belu tačku pokazao posle VAR provere, a siguran sa 11 metara bio je Frank Kesje.

Šokantan gol nije poremetio Beograđane, koji su preuzeli inicijativu i četvrt sata kasnije izjednačili.

Odlični Mirko Ivanić je asistirao El Farduu Benu, a napadač crveno-belih preciznim udarcem savladao Đanluiđija Donarumu.

• Podeli :

Europa LeagueAutor:Branimir Smilić25. feb. 202122:40 > 23:0510 komentara

Odlična Zvezda nadigrala Milan i ispala iz Lige Evrope

Odlični Mirko Ivanić je asistirao El Farduu Benu, a napadač crveno-belih preciznim udarcem savladao Đanluiđija Donarumu.https://www.instagram.com/p/CLuyaIRgCiD/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=996&rd=https%3A%2F%2Fsportklub.rs&rp=%2Ffudbal%2Fevropa%2Feuropa-league%2Fmilan-crvenazvezda-ligaevrope-livestream-sportklub%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A18907.300000078976%7D

Ekipa Dejana Stankovića je u poslednjih 20 minuta igrala bez isključenog Gobeljića, koji je samo minut pre nego što je dobio drugi žuti karton imao sjajnu šansu, ali i sa fudbalerom manje je napadala i stvarala šanse.

Crveno-beli su odigrali na sve ili ništa, nisu imali šta da izgube, a najbolju priluku imao je Aleksandar Katai, koji je u 82. minutu šutirao pored gola.

Ekipa iz Ljutice Bogdana je u Milanu 13. put igrača u Italiji u evropskim takmičenjima i ostala je na samo jednom trijumfu (protiv Kjeva) uz četiri remija i osam poraza.

Žreb osmine finala na programu je u petak.