22. Decembra 2019.

Rajković heroj Remsa!

Bivši čuvar mreže Crvene zvezde je u 83. minutu odbranio jedanaesterac Musi Dembeleu, napadaču Liona, pa je meč završen rezultatom 1:1.

Rajković je “pročitao” stranu fudbaleru gostiju, bacio se i zaustavio udarac

Srpski golman nije imao šanse u 9. minutu kada je Tusar ostao sam ispred njega, a izjednačujući gol postigao je Kafaro iz jedanaesterca u 44. minutu.

Ove večeri ceo meč odigrao je i Nemanja Radonjić za svoj Marsej koji je savladao Nim sa 3:1.

Bivši igrač beogradskih večitih, za razliku od nekih prošlih mečeva, nije uspeo da postigne pogodak, ali jeste asistenciju.

Krilni napadač imao je završno dodavanje za Dmitrija Pajea, kod trećeg gola domaćih.

Ubedljive trijumfe ostvarili su i Monako protiv Lila (5:1), Pari Sen Žermen protiv Amijena (4:1) i Monpelje protiv Bresta (4:0).