15. Januara 2020.

PSŽ se osvetio Monaku, Rajković uzalud odbranio penal

Ove dve ekipe su se pre samo tri dana sastale u okviru redovnog 20. kola i tada je rezultat bio 3:3.

Sveci ovoga puta nisu želeli ništa da prepuštaju slučaju i suvereno su protutnjali Kneževinom.

U prvom poluvremenu mrežu domaćih pogađali su Nejmar i Kilijan Mbape, da bi pitanje pobednika rešio Pablo Sarabija.

Jedini, utešni gol za Monako postigao je Bakajoko u 87, samo nekoliko minuta pre novog pogotka Mbapea, koji je postavio konačan rezultat.

Nešto ranije, svoj meč odigrali su Amijen i Rems, našeg Predraga Rajkovića, a rezultat je bio 1:1.

Prednost gostima doneo je Kutesa u 45. minutu, da bi izjednačenje Amijenu doneo Konate.

Njemu je prvo Rajković uz pomoć stative odbranio jedanaesterac, da bi Konate iz odbitka uspeo da postigne gol.

Pobedu je ostvarila i ekipa Rena, koja je kao gost savladala Nim sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Unu u 64. minutu.