4. Februara 2021.

PSŽ bez problema sa Nimom

Izabranici trenera Maurisija Poćetina nisu imali nikakvih problema da uknjiže 15. pobedu u sezoni protiv poslednjeplasirane ekipe u Ligi 1.

Veći deo posla završili su u prvom poluvremenu u kom su postigli dva gola.

Prvo je Anhel di Marija u 18. minutu pogodio za vođstvo “svetaca”, odlično je presekao jedno loše dodavanje, utrčao pred gol i poslao loptu u donji levi ugao gola gostiju.

U 36. minutu, posle centaršuta sa desne strane, Pablo Sarabija je loptu glavom skrenuo u mrežu za 2:0.

U nastavku, u 68. minitu KIlijan Mbape je sjajno šutirao sa 18 metara, loptu je poslao kraj desne stative u mrežu Nima za konačnih 3:0.

U Monaku, “kneževi” su slavili protiv Nice sa 2:1, oba gola za domaći tim postigao je Visam Ben Jeder, u 26. i 51. minutu.

Marsej je ispustio prednost od 2:0 na gostovanju Lensu, dok su Sent Etjen i Nant podelili plen (1:1). Francuska, 22.kolo Bordo – Lil 0:3 (0:0)