29. Oktobra 2020.

Poraz Totenhema, remi Dinama, Hofenhajm ubjedljiv

Od Spursa bio je bolji Antverpen u Belgiji sa 1:0, golom Rafaelova u 29. minutu.

Zagrebački Dinamo remizirao je sa CSKA u Moskvi rezultatom 0:0.

Milan je imao lak posao na domaćem terenu, pa je pobeđena Sparta iz Praga sa 3:0.

Lil i Seltik su remizirali 2:2 iako su gosti iz Glazgova vodili 2:0.

Dejan Joveljić je bio strelac gola za svoj Volfsberger u razbijanju Fejenorda u Holandiji rezultatom 4:1.

Lester je u gostima odradio posao protiv atinskog AEK-a i sve je rešio u prvom poluvremenu, kada je došao do 2:0.

Iako je AEK smanjio, nije imao baš velike šanse da dođe makar do boda.

Zanimljiv meč odigrali su LASK i Ludogorec, gde je austrijski tim slavio sa 4:3.

Vodili su 4:1, dopustili bugarskoj ekipi da se vrati do 4:3, ali gosti nisu mogli da se vrate sa igračem manje.

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Gent na gostovanju sa 4:1 u okviru drugog kola Grupe L Lige Evrope.

Nemački klub je posle pobede nad Crvenom zvezdom ostalo maksimalan i posle dva odigrana kola.

Gent je upisao i drugi poraz i sada je poslednjeplasirana ekipa Grupe L sa 0 bodova i gol-razlikom od 1:5.

Mogle su stvari da budu bolje po belgijski tim da Jaremčuk u 14. minutu nije promašio penal.

Istu priliku imali su gosti u 36. minutu, a nju je iskoristio Belfodil za 0:1.

Na 2:0 povisio je Grilič u 52. minutu, a za 3:0 pobrinuo se naš Mijat Gaćinović u 73. minutu utakmice.

Na 3:2 smanjio je Klajndajnst u 93. minutu nadoknade, ali je sve nade domaćina ugasio Dabur u 94. minutu utakmice.

U narednom kolu, 5. novembra, Hofenhajm dočekuje Liberec, dok Gent ide na megdan Crvenoj zvezdi.

Liga Evrope, drugo kolo (19:00):