Počinju Olimpijske igre! Pogledajte i raspored srpskih sportista u Tokiju - BIGportal.ba
Ostali sportovi Sport Vijesti

Počinju Olimpijske igre! Pogledajte i raspored srpskih sportista u Tokiju

Olimpijske igre u Tokiju biće otvorene danas svečanom ceremonijom na Olimpijskom stadionu.

Na takmičenju se očekuje učešće oko 11.000 sportista, od čega 86 iz Srbije, a prvi su nastupili veslači i to noćas.

Olimpijske igre u Tokiju trebalo je da budu održane prošlog leta, ali su odložene na godinu dana zbog pandemije korona virusa. Ceremonija otvaranja počeće u petak od 13 časova, a takmičenje će trajati do 8. avgusta.

Organizatori su najavili “skromniju i trezveniju” ceremoniju, za razliku od prethodnih, kako bi ostali u skladu sa zdravstvenom situacijom i smanjili rizik od zaraze.

Tokom takmičenja, odnosno do 22. avgusta, u Tokiju i okolnim prefekturama će na snazi biti vanredno stanje zbog pandemije.

Sportisti i ostali učesnici biće redovno testirani, njihovo kretanje biće ograničeno i moraće da se pridržavaju posebnih mera, nakon što se svakodnevno u Olimpijskom selu prijave slučajevi zaraze.

Organizatori su zapretili diskvalifikacijom svakog sportiste koji se ne bude pridržavao pravila.

Olimpijske igre u Tokiju biće nesvakidašnje po mnogim stvarima, odvijaće se uglavnom bez prisustva publike, organizaciju su pogodili brojni skandali, a oko 80 odsto japanskog stanovništva protivi se održavanju takmičenja zbog pandemije, ali i prevelikih troškova, pošto Igre koštaju najmanje 13 milijardi dolara.

Takođe, nije bilo klasične štafete olimpijske baklje zbog straha od širenja virusa. Baklju je širom Japana trebalo da pronese 10.000 trkača.

Međunarodni olimpijski komitet (MOK) je od početka navodio da će u saradnji sa organizatorima obezbediti sigurne Igre za sve učesnike ali i stanovnike Japana. MOK je u saradnji sa kompanijom Fajzer Bajontek obezbedio vakcine za sportiste.

Zbog velike vlažnosti i visokih temperatura maratonske trke premeštene su iz Tokija u Saporo, koji je udaljen 800 kilometara od glavnog grada.

I pored velikih problema u organizaciji, na sportskom planu se očekuju dobri rezultati pre svega vrhunskih sportista. U Tokiju će biti i novih sportova uvrštenih u olimpijski program – bejzbol i softbol, karate, skejtbording, sportsko penjanje i surfovanje.

U Srbiji se najviše očekuje od prvog tenisera sveta Novaka Đokovića, ali i vaterpolista, koji će braniti zlatnu medalju i olimpijskih vicešampionki odbojkašica.

Veliku pažnju svetske javnosti privlači američka gimnastičarka Simon Bajls, kao i njeni sunarodnici plivači Kejleb Dresel i Kejti Ledecki, ali i svetski rekorder u skoku s motkom Šveđanin Armand Duplantis.

Na svakim Olimpijskim igrama jedne od najvećih zvezda su i NBA igrači, okupljeni u selekciju SAD, kao i atletičari, uglavnom sprinteri, sa Jamajke i iz SAD. Na Igrama će nastupiti i svetski rekoder u maratonu Kenijac Eliud Kipčoge, kao i svetski rekorder na 400 metara Južnoafrikanac Vejd Van Nikerk.

Igre u Tokiju ostaće upamćene i po tome što će novozelandska dizačica tegova Lorel Habard postati prva transrodna osoba u istoriji koja će se takmičiti na Olimpijskim igrama.

Ruski sportisti takmičiće se pod nazivom “ROC” – Ruski olimpijski komitet, posle kazne zbog rasprostranjenog dopinga. Na Igrama neće biti istaknute ruske zastave, a u slučaju osvajanja zlatne medalje neće biti intonirana ruska himna već odlomak klavirskog koncerta broj 1 Petra Iljiča Čajkovskog.

Olimpijski tim Srbije činiće 86 sportista:

Plivanje (7): Čaba Silađi, Velimir Stjepanović, Vuk Čelić, Anja Crevar, Andrej Barna, Uroš Nkolić i Nikola Aćin.

Tenis (5): Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Nina Stojanović, Ivana Jorović i Aleksandra Krunić.

Atletika (5): Ivana Španović, Armin Sinančević, Asmir Kolašinac, Dragana Tomašević, Marija Vučenović.

Džudo (5): Aleksandar Kukolj, Nemanja Majdov, Anja Obradović, Marica Perišić i Milica Nikolić.

Karate (1): Jovana Perković.

Rvanje (4): Mihail Kajala, Zurab Datunašvili, Mate Nemeš, Stevan Andrija Micić.

Tekvondo (2): Milica Mandić, Tijana Bogdanović.

Boks (1): Nina Radovanović.

Streljaštvo (7): Zorana Arunović, Damir Mikec, Milutin Stefanović, Andrea Arsović, Sanja Vukašinović, Jasmina Milovanović, Milenko Sebić.

Kajak (3): Strahinja Stefanović, Milica Novaković, Bojan Zdelar.

Veslanje (3): Miloš Vasić, Martin Mačković, Jovana Arsić.

Basket 3×3: Muška 3×3 ekipa.

Vaterpolo: Muška vaterpolo reprezentacija.

Odbojka: Ženska odbojkaška reprezentacija.

Košarka: Ženska košarkaška reprezentacija.

Stoni tenis: Muška stonoteniska ekipa.

Brojni skandali pogodili su organizaciju najvećeg sportskog takmičenja. Organizatori su otpustili režisera i umetničkog direktora ceremonije otvaranja Igara Kentara Kobajašija zbogzbog šale o holokaustu koju je izveo tokom nastupa u humorističkoj emisiji 1998. godine.

Početkom nedelje kompozitor koji je radio na ceremoniji otvaranja Keigo Ojamada morao je da podnese ostavku, nakon što su se na društvenim mrežama pojavili navodi da je u detinjstvu maltretirao školske drugove.

Prethodni predsednik Organizacionog komiteta Olimpijskih igara Joširo Mori podneo je ostavku u februaru zbog seksistčkih komentara, nakon što je na jednom sastanku rekao da žene previše pričaju i zamenila ga je bivša olimpijka Seiko Hašimoto.

Takođe, mesec dana kasnije ostavku je podneo i umetnički direktor ceremonija otvaranja i zatvaranja Igara Hiroši Sasaki zbog komentarisanja izgleda jedne od slavnih ličnosti.

Premijer Japana Jošihide Suga rekao je da svet mora da vidi da ta zemlja može da organizuje bezbedne Olimpijske igre u jeku pandemije korona virusa.

Olimpijske medalje za u Igre u Tokiju izrađene su u potpunosti odrecikliranih materijala iz odbačenih mobilnih telefona i drugih električnih uređaja.

Na jednom mestu vam donosimo detaljan raspored i satnicu svih nastupa srpskih sportista u Tokiju iz dana u dan.

Termini su takvi da spavanja baš i neće biti, jer je vremenska razlika u odnosu na Tokio sedam sati (ispred nas), ali to ne može da bude problem jer su Igre jednom u četiri godine.

Zato, svim srcem uz naše šampione i neka iz Japana donesu što više medalja. Možda neka bude već drugog dana, možda ih ukupno bude 10 ili više…

PETAK, 23. JUL

VESLANJE

Jovana Arsić (singl), kvalifikacije 3.20

Bonus: Otvaranje Olimpijskih igara 13.00

SUBOTA, 24. JUL

Foto: Streljački savez Srbije

STRELJAŠTVO

Andrea Arsović i Sanja Vukašinović (vazdušna puška, 10m), kvalifikacije i finale, od 1.30 do 4.45

Damir Mikec (pištolj, 10m), kvalifikacije i finale, od 6.00 do 9.30

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), kvalifikacije, od 02.00 do 4.15; 1. kolo od 7.15 do 15.30

VESLANJE

Miloš Vasić i Martin Mačković, 3.20-3.50

TENIS

Novak Đoković, 1. kolo, ne pre 8.30; Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Anja Crevar (400m mešovito) 13.30

Čaba Silađi (100m prsno) 13.55

TEKVONDO

Tijana Bogdanović (do 49kg), uvodne borbe i finale, od 03.00 do 15.20

DŽUDO

Milica Nikolić (do 48kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Kina 05.00, Srbija – Holandija 08.25

NEDELJA, 25. JUL

Foto: EPA-EFE/URS FLUEELER

VESLANJE

Jovana Arsić (singl), polufinale i finale (potencijalno), 02.20-02.40

Miloš Vasić i Martin Mačković, (repasaž, ako treba), 02.40-02.50

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Čaba Silađi (100m prsno), polufinale (potencijalno), od 04.30 do 04.45

Velimir Stjepanović (200m slobodno), kvalifikacije, 12.22

Muška štafeta (4x100m slobodno), kvalifikacije, 14.10

Anja Crevar (400m mešovito), finale (potencijalno), od 04.10 do 05.05

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 2. runda, od 07.00 do 10.45

ODBOJKAŠICE

Srbija – Dominikana, 1. kolo, 07.20

VATERPOLO

Srbija – Španija, 1. kolo, 11.20

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Jasmina Milovanović, (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Milutin Stefanović (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30

Milenko Sebić (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30

BASKET 3×3

Srbija – Poljska 07.00, Srbija – Belgija 08.25

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), od 04.00 do 13.20

PONEDELJAK, 26. JUL

Plivački tim Srbije u Tokiju; Foto: Privatna arhiva

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), četvrtfinale 02.00-02.40

PLIVANJE

Velimir Stjepanović (200m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.35-03.50

Čaba Silađi (100m prsno), finale (potencijalno), 04.10-04.55

Anja Crevar (200m mešovito), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30

Muška štafeta (4x100m slobodno), finale (potencijalno), 05.05-05.40

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo, od 04.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Kanada, 1. kolo, 10.20

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 2. i 3. runda, od 03.00 do 10.30

DŽUDO

Marica Perišić (do 57kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Japan 07.00, Srbija – Letonija 08.25

UTORAK, 27. JUL

Foto: Peđa Milosavljević/Starsport

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 01.50-02.10

Miloš Vasić i Martin Mačković, polufinale (potencijalno), 03.30-03.50

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo/četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Anja Crevar (200m mešovito), polufinale (potencijalno), 04.58-05.12

Andrej Barna (100m slobodno), kvalifikacije, 12.02

Vuk Čelić (800m slobodno), kvalifikacije, 13.37

VATERPOLO

Srbija – Kazahstan, 07.00

ODBOJKAŠICE

Srbija – Japan, 07.20

STRELJAŠTVO

Arunović/Mikec (10m pištolj miks), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Arsović/Sebić (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30

Vukašinović/Stefanović (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 3. runda i osmina finala, od 03.00 do 15.30

TEKVONDO

Milica Mandić (do 67kg), od 03.00 do 15.20

DŽUDO

Anja Obradović (do 63kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Rusija, 11.00; četvrtfinale od 14.00 do 15.20

SREDA, 28. JUL

Nemanja Majdov; Foto:Aleksandar Djorovic/Starsport

PLIVANJE

Andrej Barna (100m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.30-03.41

Anja Crevar (200m mešovito), finale (potencijalno), 04.46-05.26

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 03.55-04.20

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

DŽUDO

Nemanja Majdov (do 90kg), od 04.00 do 12.50

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 15.00

BASKET 3×3

Polufinale, 3. mesto i finale, od 10.30 do 15.25

ČETVRTAK, 29. JUL

Aleksandar Kukolj; Foto: Vesna Lalić/Nova.rs

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

Jasmina Milovanović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, polufinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), polufinale, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

ODBOJKAŠICE

Srbija – Kenija 07.20

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), polufinale (potencijalno), od 08.00 do 10.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Španija 10.20

VATERPOLO

Srbija – Australija 12.50

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.40 do 04.40

Miloš Vasić i Martin Mačković, finale (potencijalno), 02.15-02.45

PLIVANJE

Vuk Čelić (800m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.30

Andrej Barna (100m slobodno), finale (potencijalno), od 04.35 do 06.00

DŽUDO

Aleksandar Kukolj (do 100kg), od 04.00 do 12.50

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), od 06.05 do 13.10

PETAK, 30. JUL

Viktor Troicki i Miomir Kecmanović; Foto: Peđa Milosavljević/Starsport

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, polufinale, od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.45 do 03.05

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

Jasmina Milovanović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30

STONI TENIS

Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), za 3. mesto i finale (potencijalno), od 13.00 do 15.00

SUBOTA, 31. JUL

Foto: Srđan Stevanović/Starsport

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), polufinale (potencijalno), 04.11-04.22

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

VATERPOLO

Srbija – Hrvatska 08.30

ODBOJKAŠICE

Srbija – Brazil 09.25

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50

STRELJAŠTVO

Andrea Arsović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

Sanja Vukašinović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

NEDELJA, 1. AVGUST

Foto: EPA-EFE/VALDRIN XHEMAJ

ATLETIKA

Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.15

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 14.00

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), četvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto od 03.00 do 15.30

PONEDELJAK, 2. AVGUST

Dimitrije Levajac Foto:Nenad Mihajlović/Nova.rs

ODBOJKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 02.00

VATERPOLO

Srbija – Crna Gora 07.00

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 05.10

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 03.20 do 05.40

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30

STRELJAŠTVO

Milutin Stefanović (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

Milenko Sebić (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

UTORAK, 3. AVGUST

Foto: EPA-EFE/RADEK PIETRUSZKA

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40

Marija Vučenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50

Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10

Armin Sinančević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

SREDA, 4. AVGUST

MVP Sonja Vasić; Foto: FIBA

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.15 do 04.25

ODBOJKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00

RVANJE

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

VATERPOLO Srbija četvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30

ČETVRTAK, 5. AVGUST

Armin Sinančević; Foto: EPA-EFE/YAHYA ARHAB

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55

RVANJE

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55

ATLETIKA

Armin Sinančević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

PETAK, 6. AVGUST

Foto: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Peto, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40

KARATE

Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30

ODBOJKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

SUBOTA, 7. AVGUST

Vaterpolisti reprezentacije Srbije Foto:TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15

KOŠARKAŠICE Srbija, za 3.mesto (potencijalno), 09.00

NEDELJA, 8. AVGUST

ODBOJKAŠICE Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)

KOŠARKAŠICE Srbija, finale (potencijalno), 04.30

Danas objavljeno

Medvedev: To mi niko ne može oduzeti

Vanja A

BiH stavljena na EU listu “rizičnih zemalja” zbog rasta broja zaraženih

M.

U Srbiji preminula 41 osoba, zaraženo još 6.480

M.

Ostavite komentar