24. Oktobra 2019.

Pepe sprečio iznenađenje na “Emirejtsu”, Seltik bolji od Lacija!

Viđena su 24 gola, a na terenima širom “starog kontinenta” bilo je srpskih fudbalera, međutim, nijedan od njih sedmorice nije uspeo da postigne postigne pogodak ili zabeleži asistenciju.

Gimaraeš je bio blizu iznenađenja na “Emirejtsu” pošto je tek u nadoknadi vremena poražen od Arsenala (2:3), dok je mali derbi između Seltika i Lacija pripao škotskom šampionu (2:1).

U drugom meču A grupe Sevilja je tek u drugom poluvremenu uspela da slomi otpor Didelanža i slavi sa 3:0.

Ceo meč za domaći tim odigrao je Nemanja Gudelj, a junak trijumfa na “Ramon Sančes Pishuanu” bio je Franko Vaskes, koji je prvi pogodio mrežu gostiju u 48. minutu.

Isti igrač bio je precizan i u 75. minutu, da bi tačku na utakmicu samo tri minuta kasnije stavio Munir El Hadadi na asistenciju Eskudera.