Sudjia: Zoran Široki (Smederevo)

Radnički: Petrović – Todorovski, Bondarenko (od 46. Stevanović), Đorđević, Ostojić – Sulaka, Meleg (od 60. Mihajlović) – F. Knežević, Čumić, Pantelić (od 88. Miloradović) – Haskić. Trener: Milorad Kosanović.

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho (od 60. Šćekić) – Tošić (od 74. L. Marković), Suma (od 79. L. Pavlović), Asano – Sadik. Trener: Savo Milošević.

Ovom pobedom nad Radničkim, fudbaleri Partizana popeli su se na čelo tabele Superlige Srbije.

Od samog starta se videlo da ćemo gledati veoma interesantan duel, Radnički je imao dobru šansu preko Haskića, ali je Stojković bio fokusiran.

Paritzan je do vođstva umalo došao preko Umara Sadika, ali je napadač šutirao pored gola. I kako to obično biva, kada propustite šansu sledi kazna.

Lopta je u kaznenom prostoru pogodila Zdjelara u ruku, pa je Radnički dobio jedanaesterac. Haskić je preuzeo odgovornost i doveo domaćina do vođstva u 11. minutu utakmice.

Suma je nedugo posle ovog pogotka bio blizu da izjednači, ali je lopta nezgodno odskočila i on je promašio prazan gol. Već u narednom napadu, Umar Sadik je oboren u šesnaestercu, pa je sudija Široki pokazao na belu tačku i Natho postiže izjednačujući pogodak.

Nije prošlo mnogo vremena do sledeće uzbudljivosti. Imali smo nekoliko dobrih napada Radničkog, da bi njihove promašaje kaznio Umar Sadik, koji je postigao pogodak na asistenciju Sejdube Sume.

Upravo rezultatom 2:1 u korist Partizana je prvo poluvreme i okončano, a drugih 45 minuta počelo je prilično mirno i delovalo je kao da sledi “uspavanka”.

Tada je na scenu stupio sjajni Sejduba Suma koji je u stilu Marsela Hiršera napravio slalom u odbrani Radničkog, prošetao se kroz kazneni prostor i poslao loptu pravo u mrežu za 3:1.

Ovo nije bio poslednji potez koji je Suma napravio, a da je publika bila oduševljena. Samo 11 minuta kasnije, Suma je primetio kiks odbrane Radničkog, koja je pokušala da namesti ofsajd zamku.

Pasom je Suma čitavu odbranu izbacio i Umar Sadik je po drugi put zatresao mrežu Radničkog. Do kraja utakmice golova nije bilo, a Partizan je ovom pobedom nad Nišlijama uspeo da se popne na čelo tabele Linglog Superlige Srbije.