10. Oktobra 2019.

Osam golova Zvezde na “gostovanju” Trepči u Staroj Pazovi

Utakmica je trebalo da bude odigrana u sredu u Zvečanu, ali kako delegaciji beogradskog kluba nije bilo dozvoljeno da pređu administrativni prelaz Jarinje, meč je odložen.

Fudbalski savez Srbije je odlučio da omogući Trepči da bude domaćin utakmice na terenu Sportskog centra u Staroj Pazovi.

Trener Zvezde Vladan Milojević je “promešao” karte, ali je i dalje na raspolaganju imao veoma jak sastav, koji je dominirao tokom cele utakmice.

Dva gola u prvom poluvremenu je postigao Veljko Simić, u trećem, pa 25. minutu i to je bio rezultat sa kojim se otišlo na veliki odmor.

Kup Srbije: Trepča – Crvena zvezda 0:8 (0:2)

Stadion: Sportski centar FSS u Staroj Pazovi

Sudije: Novak Simović, Svetozar Živin, Miloš Simović

Trepča: Milentijević, Tomić, Ilić, Pantović, Lalić, Pronek, Radunović, Milošević, Šobat, Radojević, Mihajlović. Rezerve: Kostić, Karamatić, Tanasković, Trajković, Idrizović, Denić, Kasalović. Trener: Zoran Lučić.

Crvena zvezda: Popović, Jevtović, Žander, Pankov, Babić, Jovančić, Vulić, Simić, Vukanović, Van la Para, Tomane. Rezerve: Vasiljević, Garsija, Pantović, Matić, Lukić, Burmaz. Trener: Vladan Milojević.

Posle četiri minuta igre u nastavku brzonogi krilni napadač je postigao i treći pogodak, a svega minut kasnije u strelce se upisao i Radživ van la Para.

Simić je četvrti put zatresao mrežu golmana Milentijevića u 61. minutu, a prethodno je gol upisao i Aleksa Vukanović u 54. minutu.

Do kraja meča je dva gola režirao Miloš Vulić, najpre je u 78. minutu iznudio prekršaj na dvadesetak metara od gola protivnika i plasirao loptu iz slobodnog udarca u mrežu Trepče, a osam minuta kasnije je iz kornera asistirao Tomaneu za konačnih 8:0.