6. Novembra 2019.

Omladinci Zvezde se revanširali Totenhemu za debakl u Londonu

Crveno-beli su se tako revanširali “pevcima” za debakl u Londonu od 9:2, pre dve nedelje.

Junaci velike pobede Zvezdinih omladinaca bili su Andrija Radulović i Petar Piplica, strelci u poslednjih 20 minuta meča, obojica na asistencije Ilije Babića.

U drugom meču Grupe B, Bajern je razbio grčki Olimpijakos sa 6:0, uz po dva gola Malika Tilmana, Olivera Batiste Mejera i Rajana Johansona.

Grci su solidno parirali Bavarcima do finiša prvog poluvremena, kada Tilman donosi vođstvo Bajernu, a koji je goste deklasirao nakon isključenj mladog Srbina Kristijana Belića u 48. minutu.

Omladinska LŠ, 4. kolo:
Crvena zvezda – Totenhem 2:0 (0:0)
Radulović 69, Piplica 90+3
Bajern – Olimpijakos 6:0 (1:0)
Tilman 43, 81, Batista Mejer 48p, 72p, Johanson 77, 78

Batista Mejer je realizovao penal koji je skrivio Belić, a potom još jedan koji je napravio Colakis, da bi Johanson sa dva gola i Tilman svojim drugom dotukli Grke.

Tako je mladi tim Zvezde sada je na korak od evropskog proleća, jer ima sedam bodova, tri više od Totenhema na drugoj poziciji u grupi.

Lider Bajern je osvojio deset, a Olimpijakos samo jedan. U narednom kolu izabranici Slavoljuba Đorđevića čekaju Bajern 19. novembra.

Seniorske ekipe Zvezde i Totenhema sastaju se od 21h na “Rajku Mitiću”.