22. Oktobra 2019.

Omladinci Zvezde primili devet golova od Totenhema

Crveno-beli su u prva dva duela odigrali odlično i treće kolo su dočekali sa četiri boda, međutim na gostovanju u Londonu potpuno su nadigrani.

Mladi fudbaleri Zvezde primili su čak devet golova od vršnjaka iz Totenhema, čime su potpuno poniženi.

Liga šampiona za mlade, treće kolo:
Totenhem – Crvena zvezda 9:2 (3:1)
(Benet 3, Parot 30, 32, 75, 86, Robson 49, Etete 82, Vajt 90+1, Maghom 90+3 – Burmaz 43, Pantović 50)stadion: Trening centar Totenhem
sudija: I.A. Grifit
Totenhem: De Bi – Kirkin (Lusala), Binks, Volkot, Ejoma – Markandej (Etete), Vajt, Bouden (Najl), Benet (Poketino) – Parot, Robson (Maghom)
Crvena zvezda: Katić – Blagojević, Lukić, Milikić (Pisar), Mitrović – Radulović (Piplica), Novaković (Ilić), Matić, Pantović (Dedijer) – Burmaz (Pešović), Babić.

Od starta meča videlo se da se ekipa Slavoljuba Đorđevića neće dobro provesti u Londonu. Posle samo pola sata igre na semaforu je bilo 3:0, a golove za domaći tim postigli su Benet u trećem i Parot u 30, odnosno 32. minutu.

Crveno-beli su uspeli da u 43. minutu smanje na 3:1, posle čega se činilo da bi mogli da se vrate u meč. Međutim, u drugom poluvremenu stvari su postale još gore.

U 75. minutu Parot je postigao het-trik za 5:2, i u narednih 15-tak minuta Zvezda će primiti još četiri gola. Parot se u 86. minutu i četvrti put upisao u listu strelaca, a Vajt i Maghom su u nadoknadi drugog poluvremena postavili konačnih 9:2.

Zvezda i Totenhem imaju isti broj bodova posle tri odigrana meča, a dve ekipe odigraće i naredni meč u grupnoj fazi, s tim što će ovoga puta crveno-beli biti domaćini.