20. Decembra 2022.

Obrušio se dio plafona u vrtiću u Inđiji, šestoro djece povređeno

Big Portal

Predsednik opštine Inđija Vladimir Gak ističe da se odlomio deo plafona koji je pao na decu koja su legla na spavanje.Obrušio se deo plafona u vrtiću u Inđiji, šestoro dece povređenoObrušio se deo plafona u vrtiću u Inđiji, šestoro dece povređeno

Ističe da su sva deca transportovana u bolnicu u Novom Sadu, da su dobro i zbrinuta, kao i da nema težih povreda.

“Manjih ušivanja je bilo zbog posekotina u predelu gornjeg dela glave. Većih, ozbiljnijih povreda nema, niko neće biti ostavljen na dodatnom lečenju i to je najvažnije, sve drugo je sada manje važno”, poručuje Gak.

Poručuje i da je razgovarao sa roditeljima, kao i da su deca i roditelji naravno uplašeni.

Navodi i da ništa nije ukazivalo na to da ovako nešto može da se dogodi.

“Na tom delu plafona niti je nešto bilo okačeno, niti je bilo vlage, niti bilo čega, prosto neverovatno da tako nešto može da se dogodi”, rekao je Gak i dodao je da to stari deo vrtića koji je građen osamdesetih godina.

RTS.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare