13.30 Šalke – Augsburg
15.30 Frajburg – Diseldorf
18.00 Leverkuzen – AJntraht
——————————————————————–

Dortmund je u 32. kolu išao u goste Verderu i za svega 41 minut uspeli da postignu dva gola i steknu jako lepu prednost, zahvaljujući Pulišiću i Alkaseru, pa su svi već videli Dortmund kako nastavlja bobru za titulu.

U nastavku je Verder pokazao zašto je bio neprijatni domaćin, pošto je u 70. minutu golom Kevina Movalda uspeo da smanji na 2:1, a potom i da ukrade bodove Dortmundu u 75. minutu kada je strelac bio iskusni Klaudio Pizaro.

Da stvar bude još luđa, Movald i Pizaro su u igru ušli u 60. minutu utakmice. Srpski fudbaler Miloš Veljković, na terenu je proveo svih 90 minuta.