8. Februara 2020.

Nova maestralna partija Filipa Kostića!

Srpski fudbaler Filip Kostić odigrao je najbolju utakmicu ove sezone završivši je sa učinkom od dva gola i dve asistencije.

Svuda ga je bilo na terenu, a u završnici meča je i postigao oba gola, u 89. i 90. minutu, čime je samo potvrdio fenomenalnu partiju.

18.00 Bajern – RB Lajpcig

Frankfurt je nastavio sa odličnim partijama, što govori i podatak da na poslednja četiri meča imaju tri pobede i remi. Nalaze se na devetom mestu i polako se penju ka Evropi.

Mrežu Augzbruga načeo je Čendler u 37. minutu. Sa minimalnom prednošću domaćina otišlo se na petnaestominutnu pauzu.

U nastavku smo gledali potpuno dominaciju Filipa Kostića. Srpski fudbaler učestvovao je kod sva četiri gola – sa dve asistencije i dva gola.

Prvo je u 48. minutu sjajno pronašao Čendlera, koji je postigao svoj drugi gol na utakmici.

Samo sedam minuta kasnije pogodio je Andrea Silvu i tako je upisao drugu asistenciju.

Činilo se da će Frankfurt meč završiti rezultatom 3:0, međutim Kostić se pobrinuo da ekipa postigne još dva gola. Prvo je pogodio u 89. minutu.

Kao i samo minut kasnije.

Od srpskih fudbalera na terenu smo gledali i Mijata Gaćinovića do 67. minuta.

Ajntraht u narednom kolu gostuje Borusiji iz Dortmunda, dok Augzburg čeka Frajburg.