28. Oktobra 2019.

“Nisam nezadovoljan, Zvezda je duplo kvalitetnija od nas”

Njegov mladi tim je poražen sa 88:70 u duelu četvrtog kola ABA lige koji je odigran u Železniku.

“S obzirom da smo izgubili sa 18 razlike može se steći utisak da sam nezadovoljan. Ali, nisam. Igrali smo dobro poluvreme koje smo izgubili sa četiri razlike. Uspeli smo da u poslednjih pet minuta uđemo sa 10 razlike, međutim imali smo dva loša napada. Crvena zvezda je imala kontru i trojku. Da smo tada ubacili i spustili se ispod 10 mogli smo na napravimo utakmicu još interesantnijom. Crvena zvezda je duplo kvalitetnija od nas, bila je favorit, što je i pokazala. Ali, kod nas se vidi napredak u odnosu na prva dva kola u kojima smo bili jako loši. Verujem da idemo u pravom smeru, da se dižemo i da će iz kola u kolo biti bolje. Da će ovo poluvreme biti tri četvrtine, a posle i ceo meč”, rekao je Milojević.

Posle četiri odigrana kola Mega ima jednu pobedu i tri poraza.