9. Februara 2020.

Monako “iščupao” pobjedu u nadoknadi

Gosti iz Kneževine u poslednjim minutima meča uspeli su da preokrenu i dođu do veoma važna tri boda.

Monako je gubio više od 75 minuta, ali je zahvaljujući golovima Ben Jedera i Slimanija odneo ceo plen.

Dižon – Nant 3:3 (2:2)
(Mavididi 15, 90, Tavares 24 – Simon 20, Alonfs 34ag, Žiroto 90+1)

Osimhen 14, Sančes 75

U devetom minutu meča Žirasi je savladao Lekomta i sve do 85. na snazi je bio rezultat 1:0 za Amijen.

Tada je Ben Jeder sjajnim pogotkom poravnao rezultat, što je samo dalo još više na samopouzdanju ekipi. Monako je nastavio sa napadima i do kraja susreta je uspeo da preokrene.

Fabregas, koji je u 88. minutu zamenio Jovetića, je centrirao iz kornera, a Slimani je sjajnim udarcem glavom savladao golmana Amijena.

Do kraja nije bilo promena na semaforu i Monako dolazi do tri boda.

U ostalim utakmicama Dižon i Nant odigrali su 3:3, Bordo je na gostovanju savladao Bordo (2:1), na meču Rena i Bresta nije bilo golova, dok je Nim pobedio Nicu.