23. Augusta 2019.

Molde pao nakon preokreta, Partizan na korak do Lige Evrope

Izabranici Sava Miloševića poslije preokreta uspjeli su da obezbjede trijumf i da s golom prednosti putuju na revanš u Norvešku.

Molde je prvi došao do gola u 44. minutu, kada je Matis Boli savladao golmana Partizana Vladimira Stojkovića.

Vođstvo Norvežana trajalo je samo 60 sekundi, jer je već u sljedećem napadu Sejduba Suma iskoristo asistenciju Zorana Tošića i izjednačio na 1:1.

Konačan rezultat postavio je Tošić u 84. minutu, pošto se najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju poslije promašaja Takume Asana.

Debitanski nastup u crno-bijelom dresu imao je Izraelac Bibras Natho, najnovije pojačanje.

Iako je meč zvaničcno trebalo da bude odigran bez prisustva publike, s dozvolom Uefe na tribinama stadiona u Humskoj bilo 5.780 dece starosti do 14 godina iz škola fudbala sa teritorije cijele Srbije.