8. Augusta 2019.

Mitrović donio pobjedu Strazburu, u Zenici meč bio prekinut

Fudbaleri Strazbura pobedili su na gostovanju Lokomotivu iz Plovdiva sa 1:0, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Jedini pogodak za francuskog predstavnika postigao je srpski fudbaler Stefan Mitrović u 11. minutu.

Srpski štoper bio je najzaslužniji za važnu pobedu u Bugarskoj. Pobednik ovog dvomeča u plej-ofu igraće protiv Vaduza ili Ajntrahta iz Frankfurta.

Fudbaleri Sarajeva izgubili su pred domaćom publikom od BATE 2:1. Ekipa iz Bosne i Hercegovine uspela je da smanji rezultat u 89. minutu, međutim i dalje idu s nepovoljnim rezultatom u Belorusiju.

Meč u Zenici, gde se meč odigrao, bio je prekinut na nekoliko minuta, pošto je glavni sudija odlučio da više neće tolerisati ubacivanje nedozvoljenih pirotehničkih sredstava u teren te je povukao igrače u svlačionicu.

Utakmica je nastavljena, a Sarajevo nije uspelo da izbegne poraz.