28. Jula 2019.

Milojević: Zvezda mora da igra mnogo bolje

Fudbaleri Crvene zvezde zabilježili su pobjedu u drugom kolu Linglong Superlige Srbije. Pobedili su Radnički iz Niša sa 2:0.

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je posle pobede protiv Radničkog da njegova ekipa mora mnogo bolje.

Moramo mnogo bolje, to je de facto i o tome ne treba ni pričati. Danas ste videli dosta igrača koji su prvi put igrali od početka, imali prvu takmičarsku utakmicu… Pokušavamo neke igrače da vratimo, da dobijaju minute, nije to lako. Ja sam strpljiv, znam koliko oni mogu i sigurno da pojedinci mogu mnogo više nego što su pružili“, rekao je Milojević za televiziju “Arena sport”.

Rekao je da veruje da će sve polako doći na svoje mesto.

Nažalost, ne možemo dugačije nego da im dajemo šansu nego kroz ovakve utakmice. Teško je, ali preguraćemo. Ima dosta stvari koje moraju da se poprave. Ja mnogo više očekujem od njih, ali rade, biće to u redu“, dodao je on.

Trener Radničkog Simo Krunić kazao da mu je žao što njegova ekipa nije postigla bar jedan gol.

Zadovoljan sam igrom. Mislim da je utakmicu odlučila odbrana Borjana, posle koje je Pavkov pogodio za 1:0. Teško je preokrenuti protiv Zvezde. Mi smo imali svoje šanse, žao mi je što nismo uspeli da postignemo gol jer smo imali dobre prilike. Žao mi je ovih momaka koji su dali sve od sebe da dođemo do bodova. Borili su se do poslednjeg minuta. Mislim da smo žaslužili taj jedan gol“, rekao je Krunić.

Crvena zvezda u narednom kolu domaćeg šampionata gostuje Voždovcu, a Radnički dočekuje Javor.