5. Oktobra 2019.

Milner iz penala u 95’ spriječio prvi kiks Liverpula, Vila pregazila Norič

Lider je tek golom Džejmsa Milnera iz penala u 95. minutu slomio otpor “lisica” za osmu uzastopnu pobedu u sezoni.

Liverpul je poveo pet minuta pre poluvremena golom Sadija Manea, ali je deset minuta pre kraja Džejms Medison doneo izjednačenje Lesteru.

Međutim, “lisice” nisu uspele da postanu prvi klub koji je osvojio neki bod protiv “redsa”. Gosti su napravili penal u poslednjem minutu nadoknade koji je iskoristio iskusni Milner.

Aston Vila je deklasirala Norič sa 5:1 na gostovanju ove subote. Dvostruki strelac bio je Vesli u prvih pola sata meča, dok su domaćina dotukli Greliš, Huriane i Daglas Luiz.

Tek dva minuta pre kraja Josip Drmić je postigao počasni pogodak za “kanarince”.

Barnli je pogotkom Hendrika u 72. minutu nadigrao Everton, dok su Voftord i Šefild junajted remizirali bez golova.