nedelja:
17.30 Lester – Njukasl

ponedeljak:
21.00 Mančester junajted – Arsenal

Kapiten londonske ekipe postigao je prvi pogodak na meču, kada je jedanaesterac u 21. minutu pretvorio u pogodak. Pobedu je potvrdio Taunsend u poslednjim minutima utakmice.

Totenhem je sa igračem manje uspeo da pobedi Sautempton na svom terenu. Prvi pogodak je viđen posle nekih pola sata fudbala, kada je Ndombele zatresao mrežu “svetaca”.

Za samo četiri minuta je desni bek Serž Orije uspeo da zaradi dva žuta kartona i da već u 31. minutu ostavi svoje saigrače “na cedilu”. Deni Ings to fantastično koristi i od 39. minuta Sautempton stiže do izjednačenja.

Hari Kejn je samo 4 minuta kasnije postigao gol za vođstvom Spursa, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat utakmice.

Čelsi je na svom stadionu dočekao Brajton i uspeli su bez većih problema da ih pobede rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu su mreže mirovale, da bi u drugom preko Žoržinja i Vilijana ekipa sa “Stamford Bridža” upisala novu pobedu.