30. Januara 2021.

Milenković udario glavom rivala i “pocrveneo”, VAR “poništio” Vlahovića

Buran meč odigran je na severu Italije, koji će po lošem pamtiti Nikola Milenković, ali i Dušan Vlahović kome je poništen gol odlukom VAR-a na startu drugog dela.

Pre svega Milenković koji je udario glavom Andreu Belotija, istina blago, ali i pored toga zaradio isključenje.

Iskusni napadač je pao kao pokošen, a Srbinu pokazan put u svlačionicu 20 minuta pre kraja.

U tom trenutku su “ljubičasti” imali vođstvo zahvaljujući golu Franka Riberija i to sa igračem manje jer je prethodno crveni karton dobio Gaetano Kastrovili.

Prekaljeni Francuz je u sjajnoj akciji sa Đakomom Bonaventurom “promešao” celu odbranu “bikova” i doneo 0:1.

Ipak, to nije bilo dovoljno jer je Beloti dva minuta pre kraja postavio konačnih 1:1.

I na neki način se revanširao Milenkoviću…

Vredi istaći da je Vlahović igrao sve do šest minuta pre kraja, a za domaćina Saša Lukić do 67.