4. Marta 2021.

Milan sa penala u 97. minutu do boda, Lazović asistent u pobjedi Verone

Posle poraza od Specije i Intera, Milan je pobedio Romu u gostima i delovalo je da se vraćaju na pobedničke staze.

Ipak, odigrali su samo nerešeno, i to jedva, u meču 25. kola na “San Siru” protiv Udinezea – 1:1 (0:0).

Igrali su bez Benasera, Mandžukića i Ibrahimovića i još jednom se pokazalo da im baš teško ide bez Zlatana.

Sjajno je branio Muso na golu Udinezea i Milan nije imao rešenja za raspoloženog golmana crno-belih.

Na drugoj strani, gosti iz Udina iskoristili su jedinu pravu priliku na meču.

Vođstvo je doneo Bekao golom u 68. minutu, kada je pogodio na asistenciju De Pola.

Sudija je produžio pet minuta po isteku 90. minuta i u poslednjim trenucima meča, tačnije u 96. minutu, Larsen je igrao rukom u kaznenom prostoru i sudija je dosudio penal za Milan.

Odgovornost je preuzeo Frank Kesi i doneo bod Milanu sa penala u 97. minutu.

Srpski reprezentativac Darko Lazović bio je asistent u pobedi Verone.

Verona je kao gost savladala Benevento sa 3:0 (2:0).

Lazović je asistirao za prvi gol Faraonija u 25. minutu.

Posle autogola Fulona u 34. minutu, tačku na meč stavio je Kevin Lazanja u 50. minutu.

Roma je kao gost savladala Fiorentinu – 2:1 (0:0).

Spinacola bio je glavni akter utakmice. Postigao je vodeći gol za Romu u 49. minutu, a zatim i autogol u 60. minutu za izjednačenje.

Pobedu Romi doneo je Dijavara u 90. minutu.

Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali su ceo meč.

Srpski trener Siniša Mihajlović izgubio je sa Bolonjom od Kaljarija – 1:0 (1:0).

Jedini gol na meču postigao je Danijele Rugani u 19. minutu.

Nerešeno je bilo u derbiju Đenoe, gde su se sastali Đenoa i Sampdorija – 1:1 (0:0).

Gol za Đenou postigao je Zapakosta u 52, a bod Sampdoriji doneo je Toneli u 77. minutu.

Atalanta je napunila mrežu Krotonea – 5:1 (1:1).

Strelci za Atalantu bili su Gosens u 12, Palomino u 48, Mjuriel u 50, Iličić u 58. i Mirančuk u 85. minutu.

Jedini gol za Krotone postigao je Simi u 23. minutu.