4. Decembra 2019.

Marsej u seriji, “petarde” Bordoa i Bresta

Izabranici Andrea Viljaša Boaša rutinski su slavili na gostovanju Anžeru sa 2:0.

Oni su utakmicu rešili u prvih 45 minuta, a u strelce su se upisali Sanson i Paje.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić je u 79. minutu u igru ušao sa klupe i nije imao značajnijih prilika da postigne gol.

Trijumfe u vanrednom 16. kolu ostvarili su i Bordo i Brest. Obe ekipe su deklasirale svoje rivale.

Bordo je trijumfovao nad Nimom sa 6:0, a pravi heroj domaćih bio je Džoš Maja, koji je postigao het-trik.

Pobedu u drugom poluvremenu potvrdili su De Previl i Otavio, koji je mrežu gostiju zatresao dva puta.

Ubedljivu pobedu odnela je i ekipa Bresta, koja je sa 5:0 “tukla” Strazbur, koji je kao kapiten predvodio naš Stefan Mitrović.

I na ovom meču viđen je het-trik, a zabeležio ga je Batokio. Prvi i poslednji gol na utakmici postigli su Mendi i Engoma iz penala.