27. Februara 2021.

Kostić asistent – Verder porazio Ajntraht

Nedavno je Ajntraht savladao Bajern Minhen na krilima Filipa Kostića koji je zabeležio asistenciju, a sada se desilo potpuno suprotno.

Iako je Kostić ponovo bio asistent, Ajntraht je ovoga puta izgubio. Od Verdera u Bremenu sa 2:1 u tom 23. kolu Bundeslige.

Verovali ili ne, Ajntraht je vrlo rano poveo sa 1:0. Već u 9. minutu je Silva na asistenciju Kostića zatresao mrežu Verdera i sa minimalnom prednošću gostiju se odlazi na poluvreme.

U nastavku se nije dugo čekalo na gol. Posle samo dva minuta fudbala je Selasije pogodio za izjednačenje, a VAR je to ubrzo i potvrdio – 1:1.

Potpuni šok je usledio u 71. minutu, kada je Sardžent postigao gol za potpuni preokret Verdera, 2:1.

Ovo je bila 6. pobeda Verdera u sezoni, pa se nalaze na 12. mestu sa 26 bodova, dok je Ajntraht 4. sa 42 boda i ovom i je treći poraz u sezoni.