Ne tako uobičajenom prizoru svjedočili su danas stanovnici grada na Vrbasu. Banjalučkim tranzitom u saobraćaj su se uključila i konjska kola.
I dok su „drveno vozilo“ vukli konji, detalj iza mnoge je dodatno šokirao.Konj i magarac vezani za kola dodatan su teret životinjama sprijeda.Putnici – par starijih ljudi i djece, nisu se puno obazirali na reakcije građana, koji su uglavnom negodovali.
U jednom trenutku magarac je iz “svoje trake” prešao u drugu, a za dlaku ga je udarilo vozilo koje je išlo iza njega. Nesreća je, ipak, izbjegnuta i svi su nastavili svojim putem.
banjalu.com