31. Jula 2019.

Kolaps se nastavlja, Real izgubio i od Totenhema

Real je doživeo novi poraz Posle katastrofe u meču sa Atletikom (7:3), kraljevski klub je izgubio i na “Audi kupu” u Minhenu od Totenhema (0:1).

U momentima kada je Zidan ljut na upravu jer mu nisu doveli Pola Pogbu, a Garet Bejl je i dalje u klubu, čini se da Realu ništa ne ide kako žele navijači.

Jedini ngol viđen je u prvom poluvremenu u kojem je Totenhem bio za nijansu opasniji tim.

Igrao se 22. minut kada je Marselo napravio veliku grešku prilikom vraćanja lopte, sve to je iskoristio napadač “pevaca” Hari Kejn koji je rutinski savladao kejlora Navasa.

Benzema i Kejn su pokušali da postignu gol do kraja prvog dela, a onda je u poluvremenu došlo do brojnih izmena.

Real je u 57. minutu imao priliku za izjednačenje, u njoj se našao novajlija Eden Azar, ali je odbrana londonske ekipe bila na visini zadatka.

Potom su Dele Ali i Son imali velike prilike za Engleze, da bi Realu, tačnije Rodrigu u 75. minutu bio poništen gol zbog ofsajda.

Totenhem je u finiši meča pogodio i stativu tako da je poraz Reala mogao biti i ubedljiviji.

Izabranici trenera Maurisija Početina će u finalu “Audi kupa” igrati sa pobednikom meča između Bajerna i Fenerbahčea.