23. Novembra 2019.

Juventus gubio, pa “potopio” Atalantu

“Stara dama” je nastavila da beleži fenomenalne rezultate ove sezone i u 17. meču ostvarila 14. trijumf, te ostala neporažena ove godine.

Debitant u Ligi šampiona ove sezone ostao je u lošoj formi i peti meč zaredom ostao bez pobede.

Atalanta je moglda dođe do vođstva već u 18. minutu. Dosuđen je jedanaesterac za njih, loptu je na belu tačku stavio Berou, ali je pogodio prečku.

Domaćin je ipak uspeo da prvi dođe do gola, a za to se pobrinuo Gosens u 56. minutu, kada se Berou iskupio asistencijom.

Juventus nije igrao dobro, ali u jednom trenutku dodao gas i potpuno potpio Atalantu.

Gonsalo Iguain je za osam minuta preokreno meč i postigao dva gola, a na konačnih 1:3 povosio je Paolo Dibala u drugom minutu sudijske nadokande.