(Di Frančesko 17 – Mankosu 11p, 73, Kalderoni 47)četvrtak:
21.00 Torino – Milanutorak:Verona – Udineze 0:0 (0:0)
Breša – Juventus 1:2 (1:1)
(Donaruma 4 – Čanselor 40, Pjanić 23)

“Nerazuri” su tako ostali maksimalni posle pet odigranih kola, uz samo jedan primljen gol.

Pobedu u derbiju ove runde takmičenja, doneo im je Danilo D’Ambrozio u 23. minutu, nakon centaršuta Kristijana Biragija.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić nije imao zapaženiji učinak na ovoj utakmici, a njega je u 73. minutu zamenio Valon Beriša.

Fudbaleri Kaljarija napravili su najveće iznenađenje pobedivši na gostovanju ekipu Napolija sa 1:0.

Napolitanci su tokom čitavog meča dominirali, stvarali šanse, međutim, potpuni šok na San Paolu priredio je rezervista Lukas Kastro u 88. minutu.

Domaći su meč završili sa desetoricom na terenu, pošto je Kalidu Kulibali zaradio direktan crveni karton u 89. minutu.

Bolonja, ekipa našeg Siniše Mihajlovića, remizirala je na gostovanju Đenovi (0:0), a najveću šansu da stignu do pobede propustio je Nikola Sansone, koji je u 78. minutu promašio jedanaesterac.

SPAL je na svom terenu zabeležio novi poraz. Ovoga puta na stadionu Paolo Maca od njih je bio bolji Leče sa 3:1.

Meč je obeležio Marko Mankosu, koji je postigao dva pogotka.

Fudbaleri Fiorentine uspeli su konačno da dođu do prve pobede u sezoni, pošto su na Artemio Frankiju savladali Sampdoriju sa 2:1.

Svoj meč poslednji su završili fudbaleri Parme i Sasuola, a domaći su tek u 95. minutu utakmice uspeli da dođu do pobede i to nakon autogola Mehdija Burabije.