U samo nekoliko sati fotografija je prikupila preko 40.000 lajkova i hrpu komentara oduševljenih fanova.
“Nestvarna si”, “Predivna”, “Obožavam te”, laskali su joj pratioci.
Camila je inače model, ali za nju se pročulo tek nakon što je otkriveno da je u vezi s Leonardom DiCapriom.
“Djeluju ozbiljno. Camila provodi puno vremena u njegovoj kući, a već ju je i upoznao s roditeljima”, izjavio je neimenovani izvor za časopis People.
Odličnu formu duguje uravnoteženoj ishrani, koja se sastoji od puno voća i povrća, kao i vježbi.
“Probavam sve. Najviše volim pilates, ali tri do četiri puta sedmično boksam”, rekla je jednom prilikom.
Prema objavama na društvenim mrežama, može se zaključiti da um smiruje jogom, a voli i planinarenje. Naravno, uz sve navedeno, puno hoda.
“Imam aplikaciju koja mi otkriva koliko sam pješačila, a to je puno. Nemam automobil i svuda idem pješke”, otkrila je Morrone.