5. Novembra 2020.

Debakl Paunovića, Ivić do pobjede u 93. minutu!

Paunovićev Reding je doživeo težak poraz na svom “Madejski” stadionu gde ga je Preston porazio rezultatom 3:0 (0:0).

Votford Vladimira Ivića je takođe igrao na svom terenu i, posle puno preokreta, u finišu je došao do trijumfa nad Stoukom – 3:2 (1:1).

Reding je lider Čempionšipa, to će uz tri boda više od Svonsija i ostati posle ove runde, ali će Paunović imati puno muka nakon loše partije njegovih izabranika.

Posle 0:0 u prvom poluvremenu, igra Redinga se raspala u nastavku.

Iako je Džonson promašio penal za Preston u 48. minutu, Sinkler je doveo goste u vođstvo u 64. minutu.

Samo četiri minuta kasnije novi “hladan tuš”.

Loša reakcija Morisona koga je Ris pretrčao i povisio na 2:0.

U nadoknadi je konačnih 3:0 postavio Pots.

Votford je do pobede došao u pravom “rolerkoster” meču, u kom je gubio već od 2. minuta.

Tada je strelac bio Flečer za Stouk.

Izjednačenje je doneo Tom Kleverli u 28. minutu, a potpuni preokret Žoao Pedro u 61. iz jedanaesterca.

Ipak, u 81. minutu Pauel donosi novo izjednačenje i činilo se da će biti podele bodova.

Ali sa time se nije složio Ismaila Sar koji u trećem minutu nadoknade donosi veliku radost Iviću i “stršljenovima”.

Dobio je sjajnu povratnu loptu od Kena Seme i pogodio bliži ugao.

Tim golom Votford je skočio na četvrtu poziciju i sada ima 18 bodova.