9. Marta 2019.

“Đavoli” se raduju porazu Totenhema, Fulam zreo za Čempionšip

Iako su “pevci” vodili na poluvremenu golom Harija Kejna (26. minut), “sveci” su uspeli da se vrate i preokrenu u nastavku.

17:30 Arsenal – Mančester junajted

Prvo je Valeri u 76. minutu izjednačio, a onda je Vord-Praus fantastičnim udarcem iz slobodnjaka savladao Ljorisa.

Totenhem do kraja meča nije uspeo da izjednači, što znači da su doživeli treći poraz u poslednja četiri meča. Njihovom neuspehu najviše se raduju fudbaleri Mančester junajteda, ali i Arsenala i Čelsija.

“Sveci” sada imaju tri boda više od “Crvenih đavola”, ali i utakmicu više, dok je Sautempton 16. sa 30 bodova.

Fudbaleri Totenhema poraženi su na gostovanju od Lestera sa 3:1. Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović odigrao je svih 90 minuta, međutim nije uspeo da postigne pogodak.

Fulam posle 30 odigranih utakmica ima samo 17 bodova i zaostaju čak 13 za sedmnaestoplasiranim Burnlijem.

U ostalim mečevima Kardif je savladao Vest Hem sa 2:0, Bornmut je slavio na gostovanju protiv Hadersfilda, dok je Njukasl savladao Everton sa 3:2.