Darlou začarao mrežu, Salah promašio pobjedu Liverpula - BIGportal.ba
Fudbal Sport

Darlou začarao mrežu, Salah promašio pobjedu Liverpula

Fudbaleri Njukasla i Liverpula odigrali su bez golova u poslednjoj utakmici nepotpunog 16. kola Premijer lige.

Mohamed Salah i golmana Nukasla Karl Darlou glavni su krivci što je meč na Sent Džejms parku završen rezultatom 0:0.

Egipćanin jer je promašio dva zicera, jedan potpuno neometan kada je Darlou nestvarno odbranio u prvom poluvremenu, a potom još jedan u nastavku iz odlične pozicije, a Darlou jer je prosto bio nesavladiv.

Branio je sve udarce iz blizine, pored Salahovih i Roberta Firmina (dva puta), Sadija Manea…

Liverpul je treći put u pet prethodnih susreta u Premijer ligi ostao bez pobede, zbog čega mu je ubroženo prvo mesto.

Ukoliko Mančester junajted savlada Barnli u odloženoj utakmici potpuno će ga stići na tabeli.