NJihova veza je podigla veliku prašinu, nedeljama se pisalo o njihovoj vezi, putovanjima na luksuznim destinacijama.
Naime, Dara i Toni su se sada otpratili sa Instagrama, a ovo nije prvi put da su podgrejali sumnju da su navodno prekinuli.
Nedavno su Dara i Toni obrisali sve zajedničke fotografije na društvenim mrežama i time uklonili svaki trag da je među njima ikada išta bilo, a nakon toga se Dara oglasila i objavila zajedničku fotografiju i tako prekinula spekulacije o raskidu.
Ostaje nam da vidimo da li će se i sada Dara oglasiti i reći zašto su se odlučili na ovaj korak – da se ne prate više na društvenoj mreži Instagram.
Podsetimo, Dara i Toni su period pandemije proveli na nekoliko egozitičnih mesta gde su daleko od znatiželjnih pogleda mogli da se prepuste strastima.
Izvor: Novosti