Raspravljaćemo o trenutnoj situaciji kad je riječ o prevozu u Banjaluci i globalnim posljedicama u vezi sa javnim prevozom u našem gradu, o načinu pomoći, odnosno podrške prevoznicima – rekao je predsjednik Skupštine grada Mladen Ilić.
22. Marta 2022.
Banjalučka Skupština o situaciji u javnom prevozu
Podijeli vijest na:
Povezane vijesti
-
Svijet
Iran lansirao balističke rakete; Izrael: Snažno ćemo odgovoriti; Tramp poručio: Dosta je
-
Svijet
Bivša portparolka o Zelenskom: Plaši se okončanja sukoba, vlada uz rat i strah
-
Region
Srpskoj listi svih 10 mandata u srpskim sredinama
-
Hronika
Mediji: Ovo su ranjeni u pucnjavi u Sarajevu
-
Republika Srpska / BiH
SDS: Blanuša kandidat za predsjednika RS, nema spajanja s PSS