Raspravljaćemo o trenutnoj situaciji kad je riječ o prevozu u Banjaluci i globalnim posljedicama u vezi sa javnim prevozom u našem gradu, o načinu pomoći, odnosno podrške prevoznicima – rekao je predsjednik Skupštine grada Mladen Ilić.
22. Marta 2022.
Banjalučka Skupština o situaciji u javnom prevozu
Podijeli vijest na:
Povezane vijesti
-
Republika Srpska / BiH
Građanima stiže lažni SMS: MUP Srpske upozorava na novu internet prevaru
-
Svijet
Sastali se Putin i Lukašenko: U četiri oka o saradnji dve zemlje, regionalnoj bezbednosti
-
Svijet
Tramp tvrdi: Iran napada brodove u Ormuskom moreuzu
-
Republika Srpska / BiH
Karan: Krivična prijava protiv počinilaca skrnavljenja simbola Srpske
-
Svijet
Raste broj žrtava razornih zemljotresa u Venecueli: Poginulo 589 ljudi